Trail guide

Rádi Vám doporučíme parádní trasy pro výlety na kole!

Winter guide

Krušnohorská magistrála a na ní navazující běžkařské tratě poskytují nepřeberné množství zajímavých výletů. Známe tu každý kopec, rádi Vám doporučíme optimální trasu, třeba i dle stávající sněhové situace.

Regionální potraviny do ledničky

Rádi byste ochutnali místní regionální potraviny, ale nestíháte si je nakoupit? My Vám je do lednice dodáme, abyste si je vychutnali hned po Vašem příjezdu.

Praní prádla

V technické místnosti je Vám k dispozici pračka, sušička, prací gel i sušáky na prádlo.

Wellness

Prohřát tělo můžete v infrasauně pro 2 osoby. Samostatná místnost s odpočívárnou a sprchou je Vám k dispozici kdykoliv. V zimních měsících se můžete ochladit vyběhnutím ze sauny přímo na zasněženou zahradu. Obloha posetá hvězdami a čerstvý krušnohorský vítr pak dodá celému rituálu další rozměr.

Grilování

Klasické špekáčky na klacku, grilování na dřevěném uhlí nebo maso na roštu.. Velké mobilní ohniště s trojnožkou a kotlíkem je tu pro Vás. Bylinky vhodné pro grilování jsou na naší zahradě po celé léto.

Apartmány PROSPEKTOR

Ubytovatel:
Volná Daniela, Ing.
Poštovní 1641/11
360 01 Karlovy Vary

Tel: +420 776 09 14 30
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO 08347794 Jsme plátci DPH.

Kontakt

Apartmány PROSPEKTOR
Tovární 222
362 35 Horní Blatná

© 2022 Apartmány PROSPEKTOR. Všechna práva vyhrazena. Tvorba Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..